به منظور اطلاع‌رسانی بهتر و ایجاد رابطه شفاف و مطمئن با کاربران محترم، قوانین و مقررات زیر را برای استفاده از سایت بهدادکالا تدوین کرده‌ایم. لطفاً قبل از استفاده از سایت و خدمات ما، این قوانین را به دقت مطالعه فرمایید.

استفاده از سایت بهدادکالا به معنای پذیرش کامل و بدون قید و شرط این قوانین است. در صورتی که مخالف هر یک از شرایط و قوانین هستید، توصیه می‌شود از استفاده از سایت خودداری کنید.

1- تمامی حقوق مالکیت معنوی و مادی سایت بهدادکالا متعلق به ما می‌باشد و هرگونه استفاده غیرمجاز از محتوا و اطلاعات سایت پیگرد قانونی دارد.

2-کاربران موظفند اطلاعات ورودی خود را در فرآیند ثبت‌نام یا خرید به دقت و با صحت ارائه دهند و مسئولیت هرگونه اطلاعات نادرست بر عهده خودشان می باشد.

3-بهدادکالا تعهد می‌کند که اطلاعات شخصی کاربران را نزد خود محفوظ نگه دارد و به هیچ شخص یا سازمانی ارائه ندهد.

4-بهدادکالا این حق را دارد که در هر زمان به تغییر قوانین و مقررات سایت خود اقدام کند و تغییرات جدید پس از اعلام در سایت اعمال می‌شوند.

5-در حالی که مشکل در پردازش خرید و سفارش کالا مانند به پایان رسیدن موجودی یا انصراف کاربر وجود داشته باشد. هزینه پرداختی در 24 تا 48 ساعت به حساب کاربر برگردانده می شود.

6-بهداد کالا اجازه دارد بدون آگاهی قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری ، اقدام و فروش را متوقف نماید و همه ی سفارش‌ ‏های درج شده قبل از متوقف شدن پروسه سفارش، بررسی و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش تمامی و یا قسمتی از محصولات به هر دلیلی مثل تمتم شدن موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای بهداد کالا محفوظ است.

7- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت بهداد کالا، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای بهداد کالا محفوظ می باشد.

8- روز کاری در بهداد کالا به معنی روز شنبه تا روز پنج شنبه در هر هفته، به غیر از روزهای تعطیل عمومی است و تمامی سفارش ‏‌های ثبت گردیده در طول روز های کاری و نخستین روز بعد از روز تعطیل بررسی می‌‏شوند. بهداد کالا به کاربران خود در 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری را می‌‏دهد.


9-همه ی سفارش‌ ‏های درج گردیده در سایت بهداد کالا به وسیله ارسال کد سفارش پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. بهداد کالا همیشه در پروسه ارسال و تحویل تمامی سفارش‌‏های درج شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این که، در شکلی که موجودی کالایی در بهداد کالا تمام شود، حتی بعد از سفارش‌‏ دادن مشتری، اجازه کنسل کردن آن کالا و یا برگداندن هزینه سفارش برای بهداد کالا محفوظ است و یا کاربر می‏‌تواند به جای سفارش به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین نماید.